LM10CH/NOPB
Produkt oversigt
Varenummer: LM10CH/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP TO8
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM10CH/NOPB
Varenummer LM10CH/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP GP TO8 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 10051 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 1.1 V ~ 40 V, ±0.55 V ~ 20 V Spænding - Indgangsforskydning 500µV
Leverandør Device Package TO-99-8 Slew Rate -
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde TO-99-8 Metal Can Output Type -
Andre navne *LM10CH/NOPB
LM10CHNOPB
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Antal kredsløb 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse General Purpose Amplifier 1 Circuit TO-99-8 Nuværende - Forsyning 300µA
Nuværende - Output / Channel 20mA Nuværende - Input Bias 12nA
Basenummer LM10 Forstærker Type General Purpose
Relaterede produkter
LM10CLN8#PBF
LM10CLN8#PBF
producenter: ADI (Analog Devices, Inc.)
Beskrivelse: IC OPAMP GP 8DIP
På lager: 3144 pcs
Hent: LM10CLN8#PBF.pdf
RFQ
LM10C
LM10C
producenter: Cynergy3
Beskrivelse: FLOATSWITCH CABLE END C/O 10A
På lager: 763 pcs
Hent: LM10C.pdf
RFQ
LM10CH
LM10CH
producenter: N/A
Beskrivelse: IC OPAMP GP TO8
På lager: 12856 pcs
Hent:
LM10CN
LM10CN
producenter: N/A
Beskrivelse: IC OPAMP GP 8DIP
Hent:
LM10CN/NOPB
LM10CN/NOPB
LM10CN8#PBF
LM10CN8#PBF
Hent: LM10CN8#PBF.pdf
LM10BH
LM10BH
Beskrivelse: IC OPAMP GP TO8
LM10CLN
LM10CLN
LM10BW
LM10BW
producenter: Cynergy3
Beskrivelse: CABLE FLOAT SPST-NC 10A PVC
På lager: 499 pcs
Hent: LM10BW.pdf
LM10BH/NOPB
LM10BH/NOPB
LM10CLN/NOPB
LM10CLN/NOPB
LM10B
LM10B
Beskrivelse: FLOATSWITCH CABLE END N/C 10A