LM10CLN/NOPB
Produkt oversigt
Varenummer: LM10CLN/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC OPAMP GP 8DIP
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
40 pcs
120 pcs
520 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM10CLN/NOPB
Varenummer LM10CLN/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC OPAMP GP 8DIP Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 34404 pcs Datablad
Spænding - Tilførsel, Single / Dual (±) 1.1 V ~ 6.5 V, ±0.55 V ~ 3.25 V Spænding - Indgangsforskydning 500µV
Leverandør Device Package 8-PDIP Slew Rate -
Serie - Emballage Tube
Pakke / tilfælde 8-DIP (0.300", 7.62mm) Output Type -
Andre navne *LM10CLN/NOPB
LM10CLNNOPB
Driftstemperatur 0°C ~ 70°C
Antal kredsløb 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse General Purpose Amplifier 1 Circuit 8-PDIP Nuværende - Forsyning 280µA
Nuværende - Output / Channel 20mA Nuværende - Input Bias 12nA
Basenummer LM10 Forstærker Type General Purpose
Relaterede produkter
LM10BW
LM10BW
producenter: Cynergy3
Beskrivelse: CABLE FLOAT SPST-NC 10A PVC
På lager: 499 pcs
Hent: LM10BW.pdf
RFQ
LM10CN
LM10CN
producenter: N/A
Beskrivelse: IC OPAMP GP 8DIP
På lager: 5716 pcs
Hent:
RFQ
LM10C
LM10C
producenter: Cynergy3
Beskrivelse: FLOATSWITCH CABLE END C/O 10A