LM2677SX-12
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM2677SX-12
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG BUCK 12V 5A TO263-7
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM2677SX-12
Varenummer LM2677SX-12 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG BUCK 12V 5A TO263-7 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 5820 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 12V Spænding - Udgang (Max) -
Spænding - Indgang (Min) 8V Spænding - Indgang (Max) 40V
Topologi Buck Synkron Rectifier No
Leverandør Device Package DDPAK/TO-263-7 Serie SIMPLE SWITCHER®
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne LM2677SX-12TR Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fungere Step-Down Frequency - Switching 260kHz
Detaljeret beskrivelse Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 12V 1 Output 5A TO-263-8, D²Pak (7 Leads + Tab), TO-263CA Nuværende - Output 5A
Basenummer LM2677
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM2677SX-12/NOPB
LM2677SX-12/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG BUCK 12V 5A TO263-7