LM2852Y-3.3EVAL
Produkt oversigt
Varenummer: LM2852Y-3.3EVAL
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVAL LM2852Y-3.3
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM2852Y-3.3EVAL
Varenummer LM2852Y-3.3EVAL Fabrikant N/A
Beskrivelse BOARD EVAL LM2852Y-3.3 Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 1804 pcs Datablad
Spænding - Output 3.3V Spænding - Indgang 2.85 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LM2852 Medfølgende indhold Board(s)
Serie SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Andre navne 296-49691
LM2852Y-3.3EVAL-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hovedformål DC/DC, Step Down
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable Frequency - Switching 500kHz
Detaljeret beskrivelse LM2852 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nuværende - Output 2A