LM3411AM5X-3.3
Produkt oversigt
Varenummer: LM3411AM5X-3.3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM3411AM5X-3.3
Varenummer LM3411AM5X-3.3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6016 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package SOT-23-5 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753 Output Type Fixed
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz 50µVrms
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz - Monteringstype Surface Mount
Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SOT-23-5 Nuværende - Forsyning -
Nuværende - Output 15mA Nuværende - Katode 115µA