LM3411M5-3.3
Produkt oversigt
Varenummer: LM3411M5-3.3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM3411M5-3.3
Varenummer LM3411M5-3.3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 3.3V SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3781 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V Spænding - Indgang -
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient -
Leverandør Device Package SOT-23-5 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753 Output Type Fixed
Andre navne LM3411M5-3.3CT Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 50µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±1% 15mA SOT-23-5
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 15mA