LM3420AM5-8.4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM3420AM5-8.4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC CTRLR LITH BATT CHRGR SOT23-5
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM3420AM5-8.4
Varenummer LM3420AM5-8.4 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 4410 pcs Datablad
Spænding - Forsyning (Max) 20V Leverandør Device Package SOT-23-5
Serie - Programmerbare funktioner -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753
Andre navne LM3420AM5-8.4TR Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal celler 2 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant grænseflade -
Fejlbeskyttelse - Detaljeret beskrivelse Charger IC Lithium Ion SOT-23-5
Nuværende - Opladning - Ladestrøm - Maks 1A
Batteripakke Spænding 8.4V Batterikemi Lithium Ion