LM3420AM5X-4.2
Produkt oversigt
Varenummer: LM3420AM5X-4.2
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC CTRLR LI-ION BAT CHRG SOT23-5
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for LM3420AM5X-4.2
Varenummer LM3420AM5X-4.2 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC CTRLR LI-ION BAT CHRG SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6289 pcs Datablad
Spænding - Forsyning (Max) 20V Leverandør Device Package SOT-23-5
Serie - Programmerbare funktioner -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753
Andre navne *LM3420AM5X-4.2 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal celler 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant grænseflade -
Fejlbeskyttelse - Detaljeret beskrivelse Charger IC Lithium Ion SOT-23-5
Nuværende - Opladning - Ladestrøm - Maks -
Batteripakke Spænding 4.2V Batterikemi Lithium Ion