LM3420M5-4.2
Produkt oversigt
Varenummer: LM3420M5-4.2
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC CTRLR LIION BAT CHRG SOT23-5
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM3420M5-4.2
Varenummer LM3420M5-4.2 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 4172 pcs Datablad
Spænding - Forsyning (Max) 20V Leverandør Device Package SOT-23-5
Serie - Programmerbare funktioner -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753
Andre navne *LM3420M5-4.2
LM3420M5-4.2CT
LM3420M542
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal celler 1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant grænseflade -
Fejlbeskyttelse - Detaljeret beskrivelse Charger IC Lithium Ion SOT-23-5
Nuværende - Opladning - Ladestrøm - Maks -
Batteripakke Spænding 4.2V Batterikemi Lithium Ion