LM3480IM3X-12
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM3480IM3X-12
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-3
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM3480IM3X-12
Varenummer LM3480IM3X-12 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 12V 100MA SOT23-3 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4744 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 1.2V @ 100mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 12V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 30V
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature Emballage Original-Reel®
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR -
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne LM3480IM3X-12DKR
LM3480IM3X12
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Surface Mount
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 12V 100mA SOT-23-3 Nuværende - Quiescent (Iq) 2mA
Nuværende - Output 100mA Kontrolfunktioner -