LM3480IM3X-3.3
Produkt oversigt
Varenummer: LM3480IM3X-3.3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM3480IM3X-3.3
Varenummer LM3480IM3X-3.3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 100MA SOT23-3 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 141357 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 1.2V @ 100mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 30V
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 PSRR -
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne LM3480IM3X-3.3TR Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Surface Mount
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 100mA SOT-23-3 Nuværende - Quiescent (Iq) 2mA
Nuværende - Output 100mA Kontrolfunktioner -