LM350T/NOPB
Produkt oversigt
Varenummer: LM350T/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
45 pcs
135 pcs
540 pcs
1035 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM350T/NOPB
Varenummer LM350T/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57121 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) - Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.25V
Spænding - Udgang (Max) 33V Spænding - Indgang (Max) 35V
Leverandør Device Package TO-220-3 Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature, Short Circuit Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-220-3 PSRR 86dB ~ 65dB (120Hz)
Output Type Adjustable Output Configuration Positive
Andre navne *LM350T/NOPB
LM350TNOPB
LM350TNS/NOPB
Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Through Hole
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Adjustable 1 Output 1.25 V ~ 33 V 3A TO-220-3 Nuværende - Output 3A
Kontrolfunktioner - Basenummer LM350
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM350T
LM350T
producenter: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beskrivelse: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3
På lager: 121489 pcs
Hent: LM350T.pdf
RFQ
producenter: N/A