LM3519MKX-20
Produkt oversigt
Varenummer: LM3519MKX-20
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LED DRIVER RGLTR DIM TSOT23-6
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM3519MKX-20
Varenummer LM3519MKX-20 Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 6806 pcs Datablad
Spænding - Supply (Min) 2.7V Spænding - Forsyning (Max) 5.5V
Spænding - Output 20V Type DC DC Regulator
Topologi Step-Up (Boost) Leverandør Device Package TSOT-23-6
Serie - Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Intern switch (s) Yes Frekvens 5.4MHz
Dæmpning PWM Detaljeret beskrivelse LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 20mA TSOT-23-6
Nuværende - Output / Channel 20mA Basenummer LM3519
Applikationer Backlight
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM3524DM/NOPB
LM3524DM/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG CTRLR BUCK/BOOST 16SOIC
På lager: 65122 pcs
Hent:
RFQ
LM350T
LM350T
producenter: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Beskrivelse: IC REG LINEAR POS ADJ 3A TO220-3