LM3530TME-40/NOPB
Produkt oversigt
Varenummer: LM3530TME-40/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LED DRVR PRGRAM I2C 10LED SMD
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM3530TME-40/NOPB
Varenummer LM3530TME-40/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse IC LED DRVR PRGRAM I2C 10LED SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 57361 pcs Datablad
Spænding - Supply (Min) 2.7V Spænding - Forsyning (Max) 5.5V
Spænding - Output 40V Type DC DC Regulator
Topologi Step-Up (Boost) Leverandør Device Package 12-DSBGA (1.64x1.24)
Serie - Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 12-WFBGA, DSBGA Andre navne 296-40191-1
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Intern switch (s) Yes
Frekvens 500kHz Dæmpning PWM
Detaljeret beskrivelse LED Driver IC 1 Output DC DC Regulator Step-Up (Boost) PWM Dimming 30mA 12-DSBGA (1.64x1.24) Nuværende - Output / Channel 30mA