LM3670MF-1.2EV
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM3670MF-1.2EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVALUATION LM3670MF-1.2
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM3670MF-1.2EV
Varenummer LM3670MF-1.2EV Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 1238 pcs Datablad
Spænding - Output 1.2V Spænding - Indgang 2.5 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LM3670 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Andre navne LM3670MF12EV
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hovedformål DC/DC, Step Down
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable Frequency - Switching 1MHz
Detaljeret beskrivelse LM3670 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nuværende - Output 350mA