LM3670MF-1.5
Produkt oversigt
Varenummer: LM3670MF-1.5
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
  • Besked
Specifikationer for LM3670MF-1.5
Varenummer LM3670MF-1.5 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG BCK 1.5V 0.35A SYNC SOT23 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4459 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.5V Spænding - Udgang (Max) -
Spænding - Indgang (Min) 2.5V Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Topologi Buck Synkron Rectifier Yes
Leverandør Device Package SOT-23-5 Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde SC-74A, SOT-753
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne LM3670MF-1.5TR Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fungere Step-Down Frequency - Switching 1MHz
Detaljeret beskrivelse Buck Switching Regulator IC Positive Fixed 1.5V 1 Output 350mA SC-74A, SOT-753 Nuværende - Output 350mA
Basenummer LM3670
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM3670MF-1.8/NOPB
LM3670MF-1.8/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG BCK 1.8V 0.35A SYNC SOT23