LM3743-300EVAL
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LM3743-300EVAL
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVALUATION LM3743-300
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM3743-300EVAL
Varenummer LM3743-300EVAL Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 1149 pcs Datablad
Spænding - Output 1.2V Spænding - Indgang 3 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LM3743 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Hovedformål DC/DC, Step Down Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Frequency - Switching 300kHz Detaljeret beskrivelse LM3743 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board
Nuværende - Output 13A Board Type Fully Populated