LM4040C25IDCKR
Produkt oversigt
Varenummer: LM4040C25IDCKR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
6000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM4040C25IDCKR
Varenummer LM4040C25IDCKR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 323793 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Max) 2.5V Spænding - Indgang -
Spænding - Opdeling SC-70-5 Tykkelse (Max) 100ppm/°C
Taper Shunt Serie -
RoHS Status Tape & Reel (TR) Regulator Topologi 15mA
Polarisering 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Output Type Fixed
Outputfaser 80µA Andre navne 296-17938-2
LM4040C25IDCKRE4
LM4040C25IDCKRE4-ND
LM4040C25IDCKRG4
LM4040C25IDCKRG4-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz -
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz - Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Producentens varenummer LM4040C25IDCKR
Udvidet beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5 ESR (Equivalent Series Resistance) ±0.5%
Beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Nuværende - Forsyning -