LM4040C25IDCKTG4
Produkt oversigt
Varenummer: LM4040C25IDCKTG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V SC70
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
750 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM4040C25IDCKTG4
Varenummer LM4040C25IDCKTG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 2.5V SC70 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 110178 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang -
Tolerance ±0.5% Temperaturkoefficient 100ppm/°C
Leverandør Device Package SC-70-5 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353 Output Type Fixed
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz 35µVrms
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz - Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±0.5% 15mA SC-70-5 Nuværende - Forsyning -
Nuværende - Output 15mA Nuværende - Katode 80µA