LM4041D12IDBZR
Produkt oversigt
Varenummer: LM4041D12IDBZR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM4041D12IDBZR
Varenummer LM4041D12IDBZR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 132542 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.225V Spænding - Indgang -
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient 150ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Output Type Fixed
Andre navne 296-20919-1 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Støj - 10Hz til 10kHz 20µVrms Støj - 0,1 Hz til 10 Hz -
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±1% 12mA SOT-23-3
Nuværende - Forsyning - Nuværende - Output 12mA