LM4041D12IDBZRG4
Produkt oversigt
Varenummer: LM4041D12IDBZRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SHUNT 1.225V SOT23
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM4041D12IDBZRG4
Varenummer LM4041D12IDBZRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SHUNT 1.225V SOT23 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 301807 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 1.225V Spænding - Indgang -
Tolerance ±1% Temperaturkoefficient 150ppm/°C
Leverandør Device Package SOT-23-3 Serie -
Reference Type Shunt Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 Output Type Fixed
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Støj - 10Hz til 10kHz 20µVrms
Støj - 0,1 Hz til 10 Hz - Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Shunt Voltage Reference IC ±1% 12mA SOT-23-3 Nuværende - Forsyning -
Nuværende - Output 12mA Nuværende - Katode 80µA
Basenummer LM4041D12
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4041D12IDBZR
LM4041D12IDBZR
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SHUNT 1.225V SOT23