LM4128BMF-2.5
Produkt oversigt
Varenummer: LM4128BMF-2.5
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LM4128BMF-2.5
Varenummer LM4128BMF-2.5 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 72553 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 2.5V Spænding - Indgang 2.9 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.2% Temperaturkoefficient 75ppm/°C
Andre navne LM4128BMF-2.5TR Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Støj - 10Hz til 10kHz - Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 275µVp-p
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Series Voltage Reference IC ±0.2% 20mA SOT-23-5
Nuværende - Forsyning 100µA Nuværende - Output 20mA
Basenummer LM4128
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LM4128BMF-3.0
LM4128BMF-3.0
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SERIES 3V SOT23-5
På lager: 5603 pcs
Hent:
RFQ
LM4128BMF-2.5/NOPB
LM4128BMF-2.5/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC VREF SERIES 2.5V SOT23-5