LM4128BMF-3.3
Produkt oversigt
Varenummer: LM4128BMF-3.3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5
  • Besked
Specifikationer for LM4128BMF-3.3
Varenummer LM4128BMF-3.3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC VREF SERIES 3.3V SOT23-5 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4777 pcs Datablad
Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V Spænding - Indgang 3.7 V ~ 5.5 V
Tolerance ±0.2% Temperaturkoefficient 75ppm/°C
Andre navne LM4128BMF-3.3TR Driftstemperatur -40°C ~ 125°C (TJ)
Støj - 10Hz til 10kHz - Støj - 0,1 Hz til 10 Hz 310µVp-p
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Contains lead / RoHS non-compliant Detaljeret beskrivelse Series Voltage Reference IC ±0.2% 20mA SOT-23-5
Nuværende - Forsyning 100µA Nuværende - Output 20mA