LMS1587CT-3.3
Produkt oversigt
Varenummer: LMS1587CT-3.3
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3
Dataark:
RoHs Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Referencepris (i amerikanske dollars)
225 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMS1587CT-3.3
Varenummer LMS1587CT-3.3 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3 Blyfri Status / RoHS Status Indeholder bly / RoHS ikke-kompatibel
Mængde Tilgængelig 43209 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 1.3V @ 3A Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 13V
Leverandør Device Package TO-220-3 Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Over Temperature Emballage Tube
Pakke / tilfælde TO-220-3 PSRR 72dB (120Hz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne *LMS1587CT-3.3
LMS1587CT33
Driftstemperatur 0°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Through Hole
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 3.3V 3A TO-220-3 Strøm - Forsyning (Max) 13mA
Nuværende - Quiescent (Iq) 7mA Nuværende - Output 3A
Kontrolfunktioner - Basenummer LMS1587
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
LMS1587CT-3.3/NOPB
LMS1587CT-3.3/NOPB
producenter: N/A
Beskrivelse: IC REG LINEAR 3.3V 3A TO220-3