LMZ22005EVAL/NOPB
Produkt oversigt
Varenummer: LMZ22005EVAL/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVAL PWR MOD LMZ22005
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZ22005EVAL/NOPB
Varenummer LMZ22005EVAL/NOPB Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 3189 pcs Datablad
Spænding - Output 3.3V Spænding - Indgang 6 V ~ 20 V
Udnyttet IC / Del LMZ22005 Medfølgende indhold Board(s)
Serie SIMPLE SWITCHER® Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Andre navne LMZ22005EVALNOPB
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hovedformål DC/DC, Step Down
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable Frequency - Switching 812kHz
Detaljeret beskrivelse LMZ22005 SIMPLE SWITCHER® DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nuværende - Output 5A