LMZ22005TZX/NOPB
Produkt oversigt
Varenummer: LMZ22005TZX/NOPB
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 0.8-6V
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZ22005TZX/NOPB
Varenummer LMZ22005TZX/NOPB Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 0.8-6V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 12636 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 0.8 ~ 6 V Spænding - Indgang (Min) 6V
Spænding - Indgang (Max) 20V Type Non-Isolated PoL Module
Størrelse / Dimension 0.40" L x 0.54" W x 0.18" H (10.2mm x 13.8mm x 4.6mm) Serie SIMPLE SWITCHER®
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde TO-PMOD-7, Power Module
Andre navne 296-43603-2
LMZ22005TZX/NOPB-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner UVLO Effektivitet 92%
Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.8 ~ 6 V 5A 6V - 20V Input Nuværende - Output (Max) 5A