LMZ31520RLGT
Produkt oversigt
Varenummer: LMZ31520RLGT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZ31520RLGT
Varenummer LMZ31520RLGT Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 0.6-3.6V 72W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 4963 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 0.6 ~ 3.6 V Spænding - Indgang (Min) 3V
Spænding - Indgang (Max) 14.5V Type Non-Isolated PoL Module
Leverandør Device Package 72-BQFN (15x15) Størrelse / Dimension 0.64" L x 0.60" W x 0.23" H (16.2mm x 15.2mm x 5.9mm)
Serie SIMPLE SWITCHER® Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 72-BQFN Module Andre navne 296-37223-1
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Effektivitet 96% Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 3.6 V 20A 3V - 14.5V Input
Nuværende - Output (Max) 20A Applikationer ITE (Commercial)