LMZ31704RVQR
Produkt oversigt
Varenummer: LMZ31704RVQR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 22W
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZ31704RVQR
Varenummer LMZ31704RVQR Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 0.6-5.5V 22W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 17986 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 0.6 ~ 5.5 V Spænding - Indgang (Min) 2.95V
Spænding - Indgang (Max) 17V Type Non-Isolated PoL Module
Leverandør Device Package 42-B3QFN (10x10) Størrelse / Dimension 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Serie SIMPLE SWITCHER® Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 42-BQFN Module Andre navne 296-46130-2
LMZ31704RVQR-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OCP, OTP, UVLO
Effektivitet 95% Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 5.5 V 4A 2.95V - 17V Input
Nuværende - Output (Max) 4A Kontrolfunktioner Enable, Active High