LMZ34002RKGR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LMZ34002RKGR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER -3 TO -17V
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZ34002RKGR
Varenummer LMZ34002RKGR Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER -3 TO -17V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 11432 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 -3 ~ -17 V Spænding - Indgang (Min) 4.5V
Spænding - Indgang (Max) 40V Type Non-Isolated PoL Module
Leverandør Device Package 41-B1QFN (11x9) Størrelse / Dimension 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Serie SIMPLE SWITCHER® Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 41-BQFN Module Andre navne 296-44356-2
LMZ34002RKGR-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Effektivitet 86% Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output -3 ~ -17 V 2A 4.5V - 40V Input
Nuværende - Output (Max) 2A Kontrolfunktioner Enable, Active High