LMZ34202RVQR
Produkt oversigt
Varenummer: LMZ34202RVQR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 2.5-7.5V
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZ34202RVQR
Varenummer LMZ34202RVQR Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 2.5-7.5V Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 15613 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 2.5 ~ 7.5 V Spænding - Indgang (Min) 4.5V
Spænding - Indgang (Max) 42V Type Non-Isolated PoL Module
Leverandør Device Package 43-B3QFN (10x10) Størrelse / Dimension 0.39" L x 0.39" W x 0.17" H (10.0mm x 10.0mm x 4.3mm)
Serie SIMPLE SWITCHER® Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 43-BQFN Module Andre navne 296-44479-2
Driftstemperatur -40°C ~ 105°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner Remote On/Off, OCP, OTP, UVLO
Effektivitet 92% Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5 ~ 7.5 V 2A 4.5V - 42V Input
Nuværende - Output (Max) 2A Kontrolfunktioner Enable, Active High