LMZ35003RKGR
Produkt oversigt
Varenummer: LMZ35003RKGR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZ35003RKGR
Varenummer LMZ35003RKGR Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8522 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 2.5 ~ 15 V Spænding - Indgang (Min) 7V
Spænding - Indgang (Max) 50V Type Non-Isolated PoL Module
Leverandør Device Package 41-B1QFN (11x9) Størrelse / Dimension 0.44" L x 0.36" W x 0.11" H (11.2mm x 9.2mm x 2.9mm)
Serie SIMPLE SWITCHER® Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 41-BQFN Module Andre navne 296-43647-1
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OCP, OTP, UVLO
Effektivitet 93% Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5 ~ 15 V 2.5A 7V - 50V Input
Nuværende - Output (Max) 2.5A Kontrolfunktioner Enable, Active High