LMZ35003RKGT
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LMZ35003RKGT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZ35003RKGT
Varenummer LMZ35003RKGT Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 2.5-15V 38W Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 8432 pcs Datablad
Spænding - Output 3 - Spænding - Output 2 -
Spænding - Output 1 2.5 ~ 15 V Spænding - Indgang (Min) 7V
Spænding - Indgang (Max) 50V Type Non-Isolated PoL Module
Leverandør Device Package 41-B1QFN (11x9) Størrelse / Dimension 0.43" L x 0.35" W x 0.11" H (11.0mm x 9.0mm x 2.8mm)
Serie SIMPLE SWITCHER® Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 41-BQFN Module Andre navne 296-37034-2
LMZ35003RKGT-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C Antal udgange 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner OCP, OTP, UVLO
Effektivitet 93% Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 2.5 ~ 15 V 2.5A 7V - 50V Input
Nuværende - Output (Max) 2.5A Kontrolfunktioner Enable, Active High