LMZM23601V3SILT
Produkt oversigt
Varenummer: LMZM23601V3SILT
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for LMZM23601V3SILT
Varenummer LMZM23601V3SILT Fabrikant N/A
Beskrivelse DC DC CONVERTER 3.3V Blyfri Status / RoHS Status
Mængde Tilgængelig 14551 pcs Datablad
Spænding - Output 4 - Spænding - Output 3 -
Spænding - Output 2 - Spænding - Output 1 3.3V
Spænding - Indgang (Min) 4V Spænding - Indgang (Max) 36V
Type Non-Isolated PoL Module Leverandør Device Package 10-uSIP (3.8x3)
Størrelse / Dimension 0.15" L x 0.12" W x 0.06" H (3.8mm x 3.0mm x 1.6mm) Serie -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 10-LDFN Exposed Pad, Module
Andre navne 296-49461-1 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal udgange 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 3 (168 Hours) Funktioner SCP, UVLO
Effektivitet 81% Detaljeret beskrivelse Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 4V - 36V Input
Nuværende - Output (Max) 1A Applikationer ITE (Commercial)