LMZM23601V5EVM
Produkt oversigt
Varenummer: LMZM23601V5EVM
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse EVAL MODULE FOR LMZM23601
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
  • Besked
Specifikationer for LMZM23601V5EVM
Varenummer LMZM23601V5EVM Fabrikant N/A
Beskrivelse EVAL MODULE FOR LMZM23601 Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 2729 pcs Datablad
Spænding - Output 5V Spænding - Indgang 4 V ~ 36 V
Udnyttet IC / Del LMZM23601 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Topologi Buck
Udgange og Type 1, Non-Isolated Andre navne 296-49395
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Hovedformål DC/DC, Step Down
Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable Frequency - Switching 750kHz
Detaljeret beskrivelse LMZM23601 - DC/DC, Step Down 1, Non-Isolated Outputs Evaluation Board Nuværende - Output 1A