LP38512TS-1.8EV
Produkt oversigt
Varenummer: LP38512TS-1.8EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVAL FOR LP38512TS-1.8
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LP38512TS-1.8EV
Varenummer LP38512TS-1.8EV Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 3186 pcs Datablad
Spænding - Output 1.8V Spænding - Indgang 2.25 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LP38512 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Type Positive Fixed
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Not applicable / Not applicable
Detaljeret beskrivelse LP38512 1 - Single Channels per IC Positive Fixed Linear Voltage Regulator Evaluation Board Nuværende - Output 1.5A