LP38513S-1.8EV
Produkt oversigt
Varenummer: LP38513S-1.8EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVAL LP38513 1.8V
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LP38513S-1.8EV
Varenummer LP38513S-1.8EV Fabrikant N/A
Beskrivelse BOARD EVAL LP38513 1.8V Blyfri Status / RoHS Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Mængde Tilgængelig 1716 pcs Datablad
Spænding - Output 1.8V Spænding - Indgang 2.25 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LP38513 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Type Positive Fixed
Andre navne 296-45802
LP38513S-1.8EV-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Output 3A Kanaler pr. IC 1 - Single