LP5900SD-1.8EV
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: LP5900SD-1.8EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVALUATION LP5900SD-1.8
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LP5900SD-1.8EV
Varenummer LP5900SD-1.8EV Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 4809 pcs Datablad
Spænding - Output 1.8V Spænding - Indgang 2.5 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LP5900 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Type Positive Fixed
Andre navne LP5900SD18EV Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Output 150mA Kanaler pr. IC 1 - Single