LP5907A33YKMR
Produkt oversigt
Varenummer: LP5907A33YKMR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 250MA
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for LP5907A33YKMR
Varenummer LP5907A33YKMR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC REG LINEAR 3.3V 250MA Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 148551 pcs Datablad
Spændingsfald (Max) 0.2V @ 250mA Spænding - Udgang (Min / Fast) 3.3V
Spænding - Udgang (Max) - Spænding - Indgang (Max) 5.5V
Leverandør Device Package 4-DSBGA Serie -
Beskyttelsesfunktioner Over Current, Short Circuit Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde 4-XFBGA, DSBGA PSRR 90dB ~ 60dB (100Hz ~ 100kHz)
Output Type Fixed Output Configuration Positive
Andre navne 296-49818-1 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
Antal regulatorer 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Linear Voltage Regulator IC 1 Output 250mA 4-DSBGA Nuværende - Quiescent (Iq) 25µA
Nuværende - Output 250mA Kontrolfunktioner Enable