LP5951MF-1.8EV
Produkt oversigt
Varenummer: LP5951MF-1.8EV
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse BOARD EVALUATION LP5951MF-1.8
Dataark:
RoHs Status Ikke anvendelig / Ikke anvendelig
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for LP5951MF-1.8EV
Varenummer LP5951MF-1.8EV Fabrikant N/A
Mængde Tilgængelig 1806 pcs Datablad
Spænding - Output 1.8V Spænding - Indgang 1.8 V ~ 5.5 V
Udnyttet IC / Del LP5951 Medfølgende indhold Board(s)
Serie - Regulator Type Positive Fixed
Andre navne 296-49244
LP5951MF-1.8EV-ND
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Nuværende - Output 150mA Kanaler pr. IC 1 - Single