MUX36D04IRUMR
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MUX36D04IRUMR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse ANALOG MULTIPLEXERS
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MUX36D04IRUMR
Varenummer MUX36D04IRUMR Fabrikant N/A
Beskrivelse ANALOG MULTIPLEXERS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 16505 pcs Datablad
Spænding - Supply, Single (V +) 10 V ~ 36 V Spænding - Supply, Dual (V ±) ±5 V ~ 18 V
Skift tid (Ton, Toff) (Max) 136ns, 75ns Skift kredsløb -
Leverandør Device Package 16-WQFN (4x4) Serie -
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 16-WQFN Exposed Pad
Andre navne 296-49100-1 Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
On-State Resistance (Max) 170 Ohm Antal kredsløb 2
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 4:1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse 2 Circuit IC Switch 4:1 170 Ohm 16-WQFN (4x4)
Nuværende - Lækage (IS (slukket)) (Max) 40pA crosstalk -96dB @ 1MHz
Charge Injection 0.3pC Kanal til kanal matching (ΔRon) 2.4 Ohm
Kanalkapacitans (CS (slukket), CD (slukket)) 2.4pF, 4.3pF -3db båndbredde -