MUX36D08IRTVR
Produkt oversigt
Varenummer: MUX36D08IRTVR
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MUX36D08IRTVR
Varenummer MUX36D08IRTVR Fabrikant N/A
Beskrivelse ANALOG MULTIPLEXERS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 18218 pcs Datablad
Spænding - Supply, Single (V +) 10 V ~ 36 V Spænding - Supply, Dual (V ±) ±5 V ~ 18 V
Skift tid (Ton, Toff) (Max) 136ns, 78ns Skift kredsløb -
Leverandør Device Package 32-WQFN (5x5) Serie -
Pakke / tilfælde 32-WFQFN Exposed Pad Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
On-State Resistance (Max) 170 Ohm Antal kredsløb 2
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 8:1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse 2 Circuit IC Switch 8:1 170 Ohm 32-WQFN (5x5)
Nuværende - Lækage (IS (slukket)) (Max) 40pA crosstalk -100dB @ 1MHz
Charge Injection 0.31pC Kanal til kanal matching (ΔRon) 6 Ohm (Typ)
Kanalkapacitans (CS (slukket), CD (slukket)) 2.1pF, 6.4pF -3db båndbredde -