MUX36S08IRUMR
Produkt oversigt
Varenummer: MUX36S08IRUMR
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for MUX36S08IRUMR
Varenummer MUX36S08IRUMR Fabrikant N/A
Beskrivelse ANALOG MULTIPLEXERS Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 36986 pcs Datablad
Spænding - Supply, Single (V +) 10 V ~ 36 V Spænding - Supply, Dual (V ±) ±5 V ~ 18 V
Skift tid (Ton, Toff) (Max) 136ns, 75ns Skift kredsløb -
Leverandør Device Package 16-WQFN (4x4) Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 16-WQFN Exposed Pad
Andre navne 296-49102-2
MUX36S08IRUMR-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 125°C
On-State Resistance (Max) 170 Ohm Antal kredsløb 1
Multiplexer / Demultiplexer Circuit 8:1 Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse 1 Circuit IC Switch 8:1 170 Ohm 16-WQFN (4x4)
Nuværende - Lækage (IS (slukket)) (Max) 40pA crosstalk -96dB @ 1MHz
Charge Injection 0.3pC Kanal til kanal matching (ΔRon) 2.4 Ohm
Kanalkapacitans (CS (slukket), CD (slukket)) 2.4pF, 7.5pF -3db båndbredde -