ONET1101LRGER
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ONET1101LRGER
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LASER DRIVER 11.3GBPS 24VQFN
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
3000 pcs
  • Besked
Specifikationer for ONET1101LRGER
Varenummer ONET1101LRGER Fabrikant N/A
Beskrivelse IC LASER DRIVER 11.3GBPS 24VQFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 19782 pcs Datablad
Spænding - Supply 2.97 V ~ 3.63 V Type Laser Diode Driver (Fiber Optic)
Leverandør Device Package 24-VQFN (4x4) Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 24-VFQFN Exposed Pad
Andre navne 296-49249-2
ONET1101LRGER-ND
ONET1101LRGERG4
ONET1101LRGERG4-ND
Driftstemperatur -25°C ~ 100°C
Antal kanaler 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Detaljeret beskrivelse Laser Driver IC 11.3Gbps 1 Channel 2.97 V ~ 3.63 V 24-VQFN (4x4) Datahastighed 11.3Gbps
Nuværende - Forsyning 95mA Nuværende - Modulation 85mA
Nuværende - Bias 100mA Basenummer ONET1101L