ONET1101LRGETG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: ONET1101LRGETG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC LASER DRIVER 11.3GBPS 24VQFN
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for ONET1101LRGETG4
Varenummer ONET1101LRGETG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC LASER DRIVER 11.3GBPS 24VQFN Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 14166 pcs Datablad
Spænding - Supply 2.97 V ~ 3.63 V Type Laser Diode Driver (Fiber Optic)
Leverandør Device Package 24-VQFN (4x4) Serie -
Emballage Tape & Reel (TR) Pakke / tilfælde 24-VFQFN Exposed Pad
Driftstemperatur -25°C ~ 100°C Antal kanaler 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 2 (1 Year)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Detaljeret beskrivelse Laser Driver IC 11.3Gbps 1 Channel 2.97 V ~ 3.63 V 24-VQFN (4x4)
Datahastighed 11.3Gbps Nuværende - Forsyning 95mA
Nuværende - Modulation 85mA Nuværende - Bias 100mA