SN64BCT125ADRG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN64BCT125ADRG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN64BCT125ADRG4
Varenummer SN64BCT125ADRG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2747 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 14-SOIC
Serie 64BCT Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type 3-State
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA) Antal elementer 4
Antal bit pr. Element 1 Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Logik Type Buffer, Non-Inverting
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Input Type -
Detaljeret beskrivelse Buffer, Non-Inverting 4 Element 1 Bit per Element 3-State Output 14-SOIC Nuværende - Output High, Low 15mA, 64mA