SN64BCT126ADR
Produkt oversigt
Varenummer: SN64BCT126ADR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC
Dataark:
  • Besked
Specifikationer for SN64BCT126ADR
Varenummer SN64BCT126ADR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC BUF NON-INVERT 5.5V 14SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 6681 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Leverandør Device Package 14-SOIC
Serie 64BCT Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde 14-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Output Type 3-State
Andre navne SN64BCT126ADRE4
SN64BCT126ADRE4-ND
SN64BCT126ADRG4
SN64BCT126ADRG4-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C (TA)
Antal elementer 4 Antal bit pr. Element 1
Monteringstype Surface Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Logik Type Buffer, Non-Inverting Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Nuværende - Output High, Low 15mA, 64mA Basenummer 64BCT126