SN65HVD50D
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SN65HVD50D
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC RS485 DVR/RCVR FUL-DUP 8-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN65HVD50D
Varenummer SN65HVD50D Fabrikant N/A
Beskrivelse IC RS485 DVR/RCVR FUL-DUP 8-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23859 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 8-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 50mV protokol RS422, RS485
Emballage Tube Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andre navne 296-33584-5
SN65HVD50D-ND
Driftstemperatur -40°C ~ 85°C