SN65HVD50DR
Produkt oversigt
Varenummer: SN65HVD50DR
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC DVR/RCVR RS-485 5V 8-SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN65HVD50DR
Varenummer SN65HVD50DR Fabrikant N/A
Beskrivelse IC DVR/RCVR RS-485 5V 8-SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 27135 pcs Datablad
Spænding - Supply 4.5 V ~ 5.5 V Type Transceiver
Leverandør Device Package 8-SOIC Serie -
Modtager Hysterese 50mV protokol RS422, RS485
Emballage Cut Tape (CT) Pakke / tilfælde 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andre navne 296-19629-1 Driftstemperatur -40°C ~ 85°C