SN74F1016DWG4
N/A
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F1016DWG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC SCHOTTKY BARRIER DIODE 20SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74F1016DWG4
Varenummer SN74F1016DWG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC SCHOTTKY BARRIER DIODE 20SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 22298 pcs Datablad
Forsyningsspænding - Leverandør Device Package 20-SOIC
Serie 74F Emballage Tube
Pakke / tilfælde 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C