SN74F1056DG4
Produkt oversigt
Varenummer: SN74F1056DG4
Producent / Mærke: N/A
Produkt beskrivelse IC SCHOTTKY BARRIER DIODE 16SOIC
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
200 pcs
  • Besked
Specifikationer for SN74F1056DG4
Varenummer SN74F1056DG4 Fabrikant N/A
Beskrivelse IC SCHOTTKY BARRIER DIODE 16SOIC Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31142 pcs Datablad
Forsyningsspænding - Leverandør Device Package 16-SOIC
Serie 74F Emballage Tube
Pakke / tilfælde 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Driftstemperatur 0°C ~ 70°C